Başkanın Mesajı

Hüseyin Özdilek

Rahat bir nefes almak ve hayatın keyfini çıkarmak için sizleri Orange City’e bekliyoruz. Çünkü “Burada Hayat Var.”

“Türkiye en iyilerine layıktır” ana fikriyle 1971 yılında Bursa’nın dünyaya sunduğu bir hediye olan bornoz ve havlu üretimiyle hizmete başladık. İş hayatımdaki en önemli prensiplerimden daha iyiyi, yeniyi en kaliteli olarak üretme arzusu ile tekstil sektöründen alışveriş sektörüne, turizm sektöründen inşaat sektörüne kadar sunduğumuz projeleri gerçeğe dönüştürerek başarılarla yol aldık.

Müşteri memnuniyetini esas alan çalışmalarımızın kazandırdığı başarılardan aldığımız güç ile hizmetlerimizi ve fikirlerimizi büyüterek yeni yaşam alanları tasarlamak için adımlar atmaya başladık.

Eskişehir’in en prestijli bölgesinde hayata geçirdiğimiz Eskişehir Loft Konut Projesi ile doğanın ve yeşilin huzuruyla, konforlu ve lüks bir yaşam alanı inşa ederek ilk konut projemizi gerçekleştirdik.

Keyif ve enerji dolu bir atmosferde her sabaha huzurla uyanıp, her günü doyasıya mutlu yaşayacağınız, yenilikçi sosyal yaşam konseptlerine ve tüm ihtiyaçları karşılayacak tasarımlara yer verdiğimiz yeni projemiz Orange City, sizi doğadan koparmadan modern bir şehir yaşantısına davet ediyor.

Doğal güzellikleri ve tarihe tanıklığı ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmış Bursa’nın modern yüzü Nilüfer’de yer alan Orange City; yüzü yeşile dönük yaşam konsepti ile beklentilerinizi daha da yükseğe taşırken, doğayla iç içe ve nefes alan konutları ile yaşam kalitenizi artıracak. Zemine kadar uzanan camları, geniş ve ferah odaları, nefes aldıran yeşil alanları, şehir manzarası, klimalı salon ve yatak odaları, modern ve stil sahibi banyo ve mutfakları, yerden ısıtmalı merkezi sistem, daire içi ve dışı gelişmiş güvenlik özellikleri ile evinizde güven içinde yaşayabilmeniz amaçlanmıştır. Yaşamın keyifli ve konforlu olması gerektiğinden yola çıkarak tasarlanan geniş ve kullanışlı daire seçenekleri ile size özel her detayı titizlikle düşündük.

Yeşilin enerjisiyle eşlik ettiği yürüyüş alanları ve koşu parkurunun yanı sıra gün boyu rahatlıkla kullanabileceğiniz fitness salonu ile kendinizi yenileyeceksiniz. Çocuklarınız için düşündüğümüz eğlenceli oyun alanları ile onları doğanın kollarına güvenle bırakacaksınız. Rahat bir nefes almak ve hayatın keyfini çıkarmak için sizleri Orange City’e bekliyoruz. Çünkü “Burada Hayat Var.”